כניסת עו"ד    רישום עו"ד

אשף המשפט אשף המשפט
"כל הנושאים בלחיצה אחת"
המתן בבקשה

כיצד לבחור עורך דין תביעות סיעוד נגד חברת ביטוח


עורכי דין - מידע משפטי: דיני נזיקין ו/או דיני ביטוח - דיני סיעוד - ביטוח סיעוד - נזיקין - תביעות נגד חברות ביטוח - עורך דין תביעות סיעוד - ביטוח לאומי


...טיפים לבחירת עורך דין לייצוג בתביעת סיעוד נגד חברת ביטוח...


שלח שאלתך לכותב המאמר
שלח שאלה בנושא לעורך דין
יש בתמונה חמישה עיגולים
כיצד לבחור עורך דין לתביעת סיעוד נגד חברת ביטוח
מאת: עו"ד גלעד רמתי

מצבו הסיעודי של אדם עלול לגרום להוצאות כבדות ביותר על כתפי המבוטח ובני משפחתו (הוצאות שעלולות להגיע לכ- 15,000 ₪ בחודש).

לפיכך, על מנת להימנע מקריסה כלכלית, חשוב מאוד לערוך ביטוח סיעודי בחברת ביטוח.

"הבעיה" מתחילה כאשר המבוטח הופך להיות במצב סיעודי. במקרה זה, חברות הביטוח עושות ככל שביכולתן כדי להתנער מהכיסוי הביטוחי ולפיכך חשוב לבחור עורך דין שמתמחה בתביעות סיעוד נגד חברות ביטוח.

תביעות סיעוד נגד חברות ביטוח הינן תחום "נישתי" ואינן דומות לתביעות אחרות הנדונות בפני בית משפט, שכן מדובר בתחום המצריך ידע ופרקטיקה בתחום הביטוחי והרפואי הקשור למצבו הסיעודי של המבוטח.

לפיכך, חשיבות הייצוג על ידי עורך דין המתמחה בתביעות במסגרת ביטוח סיעודי הינה מכרעת להצלחת התיק.

טיפים לבחירת עורך דין לייצוג בתביעת סיעוד נגד חברת ביטוח

1. "פה לאוזן"- אם נמסרה לכם המלצה ממקור ראשון על עורך דין שייצג בהצלחה מבוטח סיעודי בתביעת סיעוד זהו כמובן המקור החשוב ביותר לאיתור עו"ד מתאים.

2. אינטרנט- ניתן למצוא הרבה עורכי דין באינטרנט. הבעיה הינה שיש עורכי דין רבים שיעלו בתוצאות החיפוש באינטרנט, אולם בחיפוש בתוך אתר אינטרנט של אותו עורך דין, יתברר שזהו אינו תחום התמחותו, או תחום עיסוקו המרכזי של אותו עורך דין.

לפיכך, יש לחפש מידע גם בתוך אתר האינטרנט של אותו עורך דין, על מנת לוודא שהוא מתמחה בתביעות נגד חברות ביטוח בכלל ובמסגרת פוליסות סיעוד בפרט.

3. פגישת היכרות עם עורך הדין- גם לאחר שאיתרתם עו"ד המתמחה בתביעות סיעוד באמצעות האינטרנט, יש להיפגש עימו ולוודא שהוא אכן מכיר את הפרקטיקה של תביעות סיעוד ויכול לתת לכם הסבר על התנהלות ההליך המשפטי.

במסגרת הפגישה, יש לוודא עם אותו עו"ד כי הוא מייצג אך ורק מבוטחים ואינו מייצג חברות ביטוח, שכן אז הוא עלול להיות בניגוד עניינים.

4. ליווי צמוד על ידי עורך הדין- נפגשתם עם עורך הדין, גיליתם שהוא מקצועי, יש לוודא שתקבלו שירות צמוד וזמין לכל אורך ההליך המשפטי על ידי עורך הדין שאליו פניתם ולא על ידי אף גורם אחר ממשרדו.

הערה: רשימה זו הינה למידע כללי וראשוני בלבד ואינה נועדה בשום מקרה לשמש כיעוץ משפטי ו/או כתחליף ליעוץ משפטי לכל מקרה ונסיבותיו. הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.
עורכי דין
  • מידע משפטי - מאמרים טיפים וחדשות
  • תנאי שימוש
  • הצהרת נגישות
  • יצירת קשר
  • אינסטגרם      אינסטגרם
    © כל הזכויות שמורות מערכת מידע משפטי - law-info
    אל ראש הדף