כניסת עו"ד    רישום עו"ד

אשף המשפט אשף המשפט
"כל הנושאים בלחיצה אחת"
המתן בבקשה

עבירות מס , עבירת מס -
נעצרת על ידי רשויות המס ?


עורכי דין - מידע משפטי: פלילי - פלילי - עבירות מס - מיסים - מסים - מיסוי - רשויות מס - מס הכנסה - מעצר - שחרור ממעצר - שחרור בערבות - עורך דין מיסים - עו"ד פלילי -עבירת מס-יואב ציוני

שלח שאלתך לכותב המאמר
שלח שאלה בנושא לעורך דין
יש בתמונה שיבעה עיגולים
עבירות מס , עבירת מס -
נעצרת על ידי רשויות המס ?
מאת: עו"ד ורו"ח יואב ציוני
אם נעצרת על ידי רשויות המס:

מאת עו"ד יואב ציוני


א. אל תאבד את הראש.

ב. בקש לדבר עם עורך דין לפני מתן תשובה או התייחסות כלשהי לחוקרים. זו זכותך על פי חוק. בפרט כאשר מדובר ברגעים קריטיים שיכולים להכריע את התיק כולו, כאשר דברים שתגיד (או לא תגיד) יכולים לעלות לך (או לחסוך לך) כסף וחרות אישית.

ג. היזהר משיחות "שלא לפרוטוקול" עם החוקרים. הם עושים לעצמם מזכרים משיחות אלו ולאחר מכן אותם מזכרים מוגשים לבית המשפט כראיה.

ד. צור קשר מיידי עם עורך דין שמומחיותו בתחום עבירות המס. אם אינך מכיר צור קשר עם קרוב משפחה או חבר או רואה החשבון/יועץ המס שלך ובקש ממנו לאתר עו"ד שכזה. אל תתפשר על עו"ד שאינו מבין במשפט פלילי ובתחום המס. עורכי דין שלא מנוסים בתחום ולא מכירים את דקויותיו עלולים שלא בכוונה ועל אף הרצון הטוב, לגרום לך נזק.

ה. לפעמים אין ברירה ותצטרך לבלות לילה או מספר ימים במעצר (לאור בקשת החוקרים מבית המשפט עקב צורכי חקירה וחשש לשיבוש הליכים, שבית המשפט, בדרך כלל ייעתר לה). אל תיכנס לפאניקה, ואל תודה לעולם בדברים שלא עשית. לפעמים מעצר של ימים יכול לחסוך לך שנים בכלא.
הערה: רשימה זו הינה למידע כללי וראשוני בלבד ואינה נועדה בשום מקרה לשמש כיעוץ משפטי ו/או כתחליף ליעוץ משפטי לכל מקרה ונסיבותיו. הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.
עורכי דין
  • מידע משפטי - מאמרים טיפים וחדשות
  • תנאי שימוש
  • הצהרת נגישות
  • יצירת קשר
  • אינסטגרם      אינסטגרם
    © כל הזכויות שמורות מערכת מידע משפטי - law-info
    אל ראש הדף