כניסת עו"ד    רישום עו"ד

אשף המשפט אשף המשפט
"כל הנושאים בלחיצה אחת"
המתן בבקשה

הסכם ממון בין בני זוג


עורכי דין - מידע משפטי: דיני משפחה - דיני משפחה - נישואין - גירושין - בני זוג - הסכם ממון - חלוקת רכוש - נוטריון - רשם הנישואין

שלח שאלתך לכותב המאמר
שלח שאלה בנושא לעורך דין
יש בתמונה שני עיגולים
הסכם ממון בין בני זוג
מאת: עו"ד איתן ליפסקר
הסכם ממון בין בני זוג

מאת עו"ד איתן ליפסקר


מהו הסכם ממון הסכם הנעשה בהתאם להוראות חוק יחסי ממון בין בני זוג והנועד להסדיר את יחסיהם הכלכליים של בני זוג העומדים להנשא / הנשואים זל"ז / המתגרשים זמ"ז. במסגרת ההסכם כלולות הוראות לענין הבעלות על הרכוש המשותף / הנפרד וכן דרכי צבירת הרכוש ופירוקו בעת הצורך. כיצד מאשרים הסכם ממון הסכם ממון יש לאשר בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני. בית המשפט יוודא כי הצדדים חתמו על ההסכם בהבינם את הוראותיו ומתוך רצון חופשי. טרם הנישואין ניתן לאשר הסכם ממון גם בפני נוטריון או רשם הנישואין. כיצד משנים הסכם ממון שינוי ההסכם או תוספת על האמור בו יש לעשות בכתב ולאשר באותו האופן האמור לעיל ביחס להסכם עצמו.

הערה: רשימה זו הינה למידע כללי וראשוני בלבד ואינה נועדה בשום מקרה לשמש כיעוץ משפטי ו/או כתחליף ליעוץ משפטי לכל מקרה ונסיבותיו. אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה. הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.
הערה: רשימה זו הינה למידע כללי וראשוני בלבד ואינה נועדה בשום מקרה לשמש כיעוץ משפטי ו/או כתחליף ליעוץ משפטי לכל מקרה ונסיבותיו. הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.
עורכי דין
  • מידע משפטי - מאמרים טיפים וחדשות
  • תנאי שימוש
  • הצהרת נגישות
  • יצירת קשר
  • אינסטגרם      אינסטגרם
    © כל הזכויות שמורות מערכת מידע משפטי - law-info
    אל ראש הדף