כניסת עו"ד    רישום עו"ד

אשף המשפט אשף המשפט
"כל הנושאים בלחיצה אחת"
המתן בבקשה

חשיבותו של חוזה שכירות לנכס עסקי/מסחרי


עורכי דין - מידע משפטי: מקרקעין , משפט מסחרי ו/או דיני חברות - דיני מקרקעין - משפט מסחרי - הסכם שכירות - דיני שכירות - עסק מסחרי - בית עסק - אופציית הארכה

שלח שאלתך לכותב המאמר
שלח שאלה בנושא לעורך דין
יש בתמונה ארבעה עיגולים
חשיבותו של חוזה שכירות לנכס עסקי/מסחרי
מאת: עו"ד גיא הרשקוביץ
חשיבותו של חוזה שכירות לנכס עסקי/מסחרי
מאת: עו"ד גיא הרשקוביץ

קיימת נטייה להמעיט מחשיבותו של חוזה שכירות ולהשתמש בחוזה שכירות סטנדרטי שניתן לרכוש או להוריד מהאינטרנט. במקרים רבים עלולים הצדדים להגיע לבית המשפט בשל חוסר בהירות והסדרה של סוגיות ספציפיות שחשובות לצדדים. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בחוזה שכירות לצרכים עסקיים, אשר אמור להיות ארוך טווח , אך תלוי בהצלחתו של העסק. כאשר העסק לא מרוויח- לא יוכל לשלם השוכר דמי שכירות. יש להסדיר מה יקרה במצבים כאלו, יש להבטיח את עניין הגמישות בחוזה. סוגיות נוספות- שינויים במושכר לצרכי העסק, אופציה להארכה בתנאים דומים, אחריות וביטוח, הסדרת סכסוכים וכו'.

מומלץ לא להשתמש בחוזים סטנדרטיים ללא בדיקה מדוקדקת האם החוזה מתאים למקרה הספציפי ועונה על הצרכים של הצדדים, מומלץ לחשוב על כל הבעיות שעלולות להתעורר ולעגן הכל בחוזה. החיסכון בייעוץ משפטי מקדים עלול לעלול ביוקר אם יתעוררו בעיות.

הערה: רשימה זו הינה למידע כללי וראשוני בלבד ואינה נועדה בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי לכל מקרה ונסיבותיו. הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.
הערה: רשימה זו הינה למידע כללי וראשוני בלבד ואינה נועדה בשום מקרה לשמש כיעוץ משפטי ו/או כתחליף ליעוץ משפטי לכל מקרה ונסיבותיו. הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.
עורכי דין
  • מידע משפטי - מאמרים טיפים וחדשות
  • תנאי שימוש
  • הצהרת נגישות
  • יצירת קשר
  • אינסטגרם      אינסטגרם
    © כל הזכויות שמורות מערכת מידע משפטי - law-info
    אל ראש הדף